Förbundsstyrelsen

Regional kontaktperson i Helsingfors:
Åse Fagerlund, Helsingfors
asefagerlund@gmail.com, 044-788 37 10

Regional kontaktperson i Mellannyland:
Maria Stoor Grenner, Esbo
maria.stoor-grenner@folkhalsan.fi, 040-759 27 30

Ulrika Krook, Kyrkslätt
ulrika_alice@yahoo.com, 050-561 31 04

Regionala kontaktpersoner i Norra Österbotten:
Patrik Flöjt, Jakobstad
patrik.flojt@multi.fi, 0500-83 61 30

Heidi Kronqvist, Nykarleby
heidi.kronqvist@hotmail.com, 050-538 34 78

Maria Smeds Engström, Pedersöre
maria.smeds@hotmail.com, 050-462 44 45

Regionala kontaktpersoner i Södra Österbotten:
Anna Stenman, Korsholm
annastenman1@gmail.com, 044-554 97 52

Regional kontaktperson i Västra Nyland:
Towe Andersson, Raseborg
towe.andersson@me.com, 040-555 93 88

Regional kontaktperson i Åboland:
Anders Vahtola, Pargas
anders@venekeskus.com, 050-463 13 51

Linda Mannila, Pargas
linda.mannila@gmail.com, 040-721 87 47

Regional kontaktperson på Åland:
Cecilia Ekholm, Mariehamn
ceciliab75@hotmail.com, 040-701 18 53